Utan hyresgäster stannar vår verksamhet

Därför är vi inte bara måna om att hjälpa dig om du skulle ha en fråga eller ett supportärende. Vi vill gärna höra dina åsikter och idéer om hur vi kan förenkla din vardag. Har du förslag på hur vi kan göra ännu mer skillnad för dig och för området som din fastighet är belägen i, maila oss gärna!

Ring oss

Akut: 08-518 331 99

Vardagar 08:30-16:30, fre 8.30-15.00,
Lunchstängt 12.00-13.00

Jour: 020-62 00 40

Jour Västerås: 072-888 40 40

Vid övriga tider

Våra fastighetstekniker och ansikten utåt

Våra fastighetstekniker är de som sköter det löpande underhållet av våra fastigheter och de av våra anställda som du som hyresgäst har mest kontakt med i det dagliga. De gör regelbundna kontroller av våra fastigheter för att se till att allt är i sin ordning och är också delaktiga i planeringen av långsiktigt underhåll och håller dig uppdaterad om vad som är på gång. Självklart rycker de även ut om det händer något i fastigheten som måste åtgärdas akut, men vårt mål är att det inte ska behöva hända så ofta.

Nathalie Håkansson

Vik. Uthyrare

nathalie.hakansson@stendorren.se

08-518 331 10

Cecilia Mattsson

Hyresadministratör

cecilia.mattsson@stendorren.se

08-518 331 45

Göran Lundqvist

Förvaltare

goran.lundqvist@stendorren.se

08-518 331 00

Anders Nilsson

Fastighetschef

anders.nilsson@stendorren.se

08-518 331 00

Fredrik Brandt

Förvaltare

fredrik.brandt@stendorren.se

08-518 331 00

Andreas Josefson

Driftcontroller

andreas.josefson@stendorren.se

08-518 331 47

Kaj Sjöberg

Fastighetstekniker

kaj.sjoberg@stendorren.se

08-518 331 00

Anders Persson

Fastighetstekniker

anders.persson@stendorren.se

08-518 331 00

Ksenia Glans

Uthyrningsansvarig (Tjänstledig)

Ksenia.glans@stendorren.se

08-518 331 12

Jan-Olov Ohlsson

Fastighetstekniker

jan-olov.ohlsson@stendorren.se

08-518 331 00

Leo Simonato

Fastighetstekniker

leo.simonato@stendorren.se

08-351 992

Ari Säntti

Fastighetstekniker

ari.santti@stendorren.se

08-518 331 00

Krister Vilén

Fastighetstekniker

krister.vilen@stendorren.se

08-518 331 69

Niklas Ahlgren

Fastighetstekniker

niklas.ahlgren@stendorren.se

08-518 331 00

Ronny Devell

Fastighetstekniker

ronny.devell@stendorren.se

08-518 331 00

Jim Aksberg

Drifttekniker

jim.aksberg@stendorren.se

08-518 331 00

Anton Drane

Fastighetstekniker

anton.drane@stendorren.se

08-518 331 00

Malin Haraldson

Fastighetstekniker

malin.haraldson@stendorren.se

08-518 331 00

Erik Sjöberg

Fastighetstekniker

erik.sjoberg@stendorren.se

08-518 331 00

Annette Brantlin

Vik. Uthyrare

annette.brantlin@stendorren.se

08-518 331 10

Sabina Törngren

Hyresadministratör

sabina.torngren@stendorren.se

08-518 331 14

Frieda Tibi

Hyresadministratör (Tjänstledig)

frieda.tibi@stendorren.se

08-518 331 16

Daniel Eriksson

Projektutveckling/Arkitekt

daniel.eriksson@stendorren.se

08-518 331 00

Mona Dankvardt

Uthyrare (Tjänstledig)

mona.dankvardt@stendorren.se

08-518 331 49

Akut

08-518 331 99

Vardagar 08:30-16:30, fre 8.30-15.00, Lunchstängt 12.00-13.00

Jour (övriga tider)

020-62 00 40

Hjälp &
support