Kontakta oss

Kontakta Stendörren

Tveka inte att kontakta oss om du har frågor om verksamheten.

Huvudkontoret

Stendörren Fastigheter AB
Strandvägen 5a
114 51 Stockholm
Tel +46 (0)8-518 331 00
Epost: info@stendorren.se

vill du bli kontaktad av oss?

Lämna namn och nummer, så hör vi av oss!

  • Detta fält används för valideringsändamål och ska lämnas oförändrat.

Huvudkontoret
Stendörren Fastigheter AB
Strandvägen 5a
114 51 Stockholm
Tel +46 (0)8-518 331 00
Epost: info@stendorren.se

Våra medarbetare

Andreas Josefson

Driftcontroller

andreas.josefson@stendorren.se

08-518 331 47

Anna Forsberg

Förvaltare

anna.forsberg@stendorren.se

08-518 331 45

Annica Holm Englund

Ekonomichef

annica.holm-englund@stendorren.se

08-518 331 20

Anton Drane

Fastighetstekniker

anton.drane@stendorren.se

08-518 331 00

Ari Säntti

Fastighetstekniker

ari.santti@stendorren.se

08-518 331 00

Binh Nguyen

Analytiker

binh.nguyen@stendorren.se

08-518 331 04

Caroline Gebauer

Bolagsjurist

caroline.gebauer@stendorren.se

08-518 331 05

Cecilia Schönning

Förvaltare

cecilia.schonning@stendorren.se

08-518 331 00

Charlotte Hörngren

Marknadskoordinator

charlotte.horngren@stendorren.se

08-518 331 15

Christina Arve

Redovisningsekonom

christina.arve@stendorren.se

08-518 331 22

Daniel Eriksson

Arkitekt

daniel.eriksson@stendorren.se

08-518 331 00

Daniel Sahlin

Koncerncontroller

daniel.sahlin@stendorren.se

08-518 331 28

Erik Grass

Förvaltningschef

erik.grass@stendorren.se

08-518 331 41

Erik Sjöberg

Fastighetstekniker

erik.sjoberg@stendorren.se

08-518 331 00

Fredrik Bergström

Driftingenjör

fredrik.bergstrom@stendorren.se

08-518 331 46

Fredrik Jidinger

Redovisningsekonom

fredrik.jidinger@stendorren.se

08-518 331 25

Frej Adolph

Fastighetschef

frej.adolph@stendorren.se

08-518 331 40

Frieda Tibi

Affärscontroller

frieda.tibi@stendorren.se

08-518 331 21

Helena Sandlund

Redovisningsekonom

helena.sandlund@stendorren.se

08-518 331 00

Henrik Saldert

Projektchef

henrik.saldert@stendorren.se

08-518 331 80

Jeanette Lönnborg

Redovisningsekonom

jeanette.lonnborg@stendorren.se

08-518 331 85

Jim Aksberg

Drifttekniker

jim.aksberg@stendorren.se

08-518 331 00

Johan Bråkenhielm

Transaktionschef

johan.brakenhielm@stendorren.se

08-518 331 07

Johanna Bergin

Kontorsansvarig

johanna.bergin@stendorren.se

08-518 331 03

Johnny Sundström

Projektledare

johnny.sundstrom@stendorren.se

08-518 331 81

Katarina Stannervik

Förvaltare

katarina.stannervik@stendorren.se

08-518 331 44

Kirstie Yung

Redovisningsekonom

kirstie.yung@stendorren.se

08-518 331 00

Krister Vilén

Fastighetstekniker

krister.vilen@stendorren.se

08-518 331 69

Ksenia Glans

Uthyrningsansvarig

Ksenia.glans@stendorren.se

08-518 331 12

Leif Svantesson

Fastighetstekniker

leif.svantesson@stendorren.se

08-518 331 00

Louise Ravn

Hyresadministration

louise.ravn@stendorren.se

08-518 331 14

Malin Haraldson

Fastighetstekniker

malin.haraldson@stendorren.se

08-518 331 00

Mari Zetterlund

Redovisningsekonom

mari.zetterlund@stendorren.se

08-518 331 00

Maria Mastej

Affärsutvecklingschef

maria.mastej@stendorren.se

08-518 331 11

Marina Andersson

Leverantörsreskontraansvarig

marina.andersson@stendorren.se

08-518 331 26

Mats Gunnarsson

Förvaltare

mats.gunnarsson@stendorren.se

08-518 331 43

Niklas Ahlgren

Fastighetstekniker

niklas.ahlgren@stendorren.se

08-518 331 00

Per Oscarsson

Projektledare/konsult

per.oscarsson@stendorren.se

08-518 331 00

Pär Wallerborg

Tf HR-chef

par.wallerborg@stendorren.se

08-518 331 00

Rickard Andersson

Fastighetstekniker

rickard.andersson@stendorren.se

08-518 331 00

Ronny Devell

Fastighetstekniker

ronny.devell@stendorren.se

08-518 331 00

Rose-Marie Moberg

Redovisningsekonom

rose-marie.moberg@stendorren.se

08-518 331 24

Stig Johansson

Fastighetstekniker

stig.johansson@stendorren.se

08-518 331 00

Therese Löfqvist

Förvaltare

therese.lofqvist@stendorren.se

08-518 331 48

Torbjörn Nolgren

Förvaltare

torbjorn.nolgren@stendorren.se

08-518 331 50

Akut

08-518 331 99

Vardagar 08:30-16:30, fre 8.30-15.00, Lunchstängt 12.00-13.00

Jour (övriga tider)

020-62 00 40

Hjälp &
support