Kontakta oss

Kontakta Stendörren

Tveka inte att kontakta oss om du har frågor om verksamheten.

Vill du däremot göra en felanmälan, klicka här Felanmälan

Huvudkontoret

Stendörren Fastigheter AB
Linnégatan 87B
115 23 Stockholm
Tel +46 (0)8-518 331 00
Epost: info@stendorren.se

Huvudkontoret
Stendörren Fastigheter AB
Linnégatan 87B
115 23 Stockholm
Tel +46 (0)8-518 331 00
Epost: info@stendorren.se

Våra medarbetare

Anders Burman

Projektutveckling/Arkitekt

anders.burman@stendorren.se

076-610 17 93

Anders Persson

Fastighetstekniker

anders.persson@stendorren.se

08-518 331 00

Andreas Josefson

Driftcontroller

andreas.josefson@stendorren.se

08-518 331 47

Anna Forsberg

Förvaltare

anna.forsberg@stendorren.se

08-518 331 45

Annika Nyberg Ekenberg

vikarierande Bolagsjurist

annika.nyberg.ekenberg@stendorren.se

08-518 331 05

Anton Drane

Fastighetstekniker

anton.drane@stendorren.se

08-518 331 00

Ari Säntti

Fastighetstekniker

ari.santti@stendorren.se

08-518 331 00

Avin Faily

Projektledare

avin.faily@stendorren.se

08-518 331 83

Binh Nguyen

Projektledare transaktion

binh.nguyen@stendorren.se

08-518 331 04

Carolina Levy

Bolagsekonom

carolina.levy@stendorren.se

08-518 331 29

Caroline Gebauer

Bolagsjurist

caroline.gebauer@stendorren.se

08-518 331 05

Cecilia Gynnerstedt

Koncernredovisningsansvarig

cecilia.gynnerstedt@stendorren.se

08-518 33 123

Cecilia Schönning

Förvaltare

cecilia.schonning@stendorren.se

08-518 331 00

Charlotte Hörngren

Marknadskoordinator

charlotte.horngren@stendorren.se

08-518 331 15

Christina Arve

Bolagsekonom

christina.arve@stendorren.se

08-518 331 22

Daniel Eriksson

Projektutveckling/Arkitekt

daniel.eriksson@stendorren.se

08-518 331 00

Daniel Sahlin

Koncerncontroller

daniel.sahlin@stendorren.se

08-518 331 28

Erik Sjöberg

Fastighetstekniker

erik.sjoberg@stendorren.se

08-518 331 00

Fredrik Bergström

Driftingenjör

fredrik.bergstrom@stendorren.se

08-518 331 46

Frej Adolph

Fastighetschef

frej.adolph@stendorren.se

08-518 331 40

Frieda Tibi

Hyresadministratör

frieda.tibi@stendorren.se

08-518 331 16

Helena Sandlund

Bolagsekonom

helena.sandlund@stendorren.se

08-518 331 00

Jan-Olov Åckander

Fastighetstekniker

jan-olov.ackander@stendorren.se

08-518 331 00

Jeanette Lönnborg

Projektcontroller

jeanette.lonnborg@stendorren.se

08-518 331 85

Jim Aksberg

Drifttekniker

jim.aksberg@stendorren.se

08-518 331 00

Johan Bråkenhielm

Transaktionschef

johan.brakenhielm@stendorren.se

08-518 331 07

Johanna Bergin

Kontorsansvarig

johanna.bergin@stendorren.se

08-518 331 03

Johnny Sundström

Projektledare

johnny.sundstrom@stendorren.se

08-518 331 81

Jonas Thorsell

Produktionsledare

jonas.thorsell@stendorren.se

08-518 331 82

Jörgen Thurell

Förvaltare

jorgen.thurell@stendorren.se

018-125 540

Katarina Stannervik

Förvaltare

katarina.stannervik@stendorren.se

08-518 331 44

Krister Vilén

Fastighetstekniker

krister.vilen@stendorren.se

08-518 331 69

Ksenia Glans

Uthyrningsansvarig

Ksenia.glans@stendorren.se

08-518 331 12

Lars Olsson

Projektledare

lars.olsson@stendorren.se

08-518 331 84

Leo Simonato

Fastighetstekniker

leo.simonato@stendorren.se

08-351 992

Magnus Bergström

Förvaltare

magnus.bergstrom@stendorren.se

021-440 10 71

Malin Haraldson

Fastighetstekniker

malin.haraldson@stendorren.se

08-518 331 00

Maria Mastej

Affärsutvecklingschef

maria.mastej@stendorren.se

08-518 331 11

Marina Andersson

Leverantörsreskontraansvarig

marina.andersson@stendorren.se

08-518 331 26

Mats Gunnarsson

Förvaltare

mats.gunnarsson@stendorren.se

08-518 331 43

Mattias Arenander

Förvaltningsassistent

mattias.arenander@stendorren.se

08-518 331 56

Niklas Ahlgren

Fastighetstekniker

niklas.ahlgren@stendorren.se

08-518 331 00

Per-Henrik Karlsson

Redovisningschef

per-henrik.karlsson@stendorren.se

08-518 331 21

Pär Ihr

Förvaltare

par.ihr@stendorren.se

08-518 331 00

Rebecca Revedal

Bolagsekonom

rebecca.revedal@stendorren.se

08-518 331 30

Ronny Devell

Fastighetstekniker

ronny.devell@stendorren.se

08-518 331 00

Rose-Marie Moberg

Bolagsekonom

rose-marie.moberg@stendorren.se

08-518 331 24

Sabina Törngren

Hyresadministratör

sabina.torngren@stendorren.se

08-518 331 14

Ted Mattsson

Projektutvecklingschef

ted.mattsson@stendorren.se

08-518 331 08

Therese Löfqvist

Förvaltare

therese.lofqvist@stendorren.se

08-518 331 48

Thomas Österlund

Produktionsledare

thomas.osterlund@stendorren.se

08-518 331 00

Torbjörn Nolgren

Förvaltare

torbjorn.nolgren@stendorren.se

08-518 331 50

Zacharias Haeggström

Förvaltningsassistent

zacharias.haeggstrom@stendorren.se

08-518 331 55

Akut

08-518 331 99

Vardagar 08:30-16:30, fre 8.30-15.00, Lunchstängt 12.00-13.00

Jour (övriga tider)

020-62 00 40

Hjälp &
support