Medarbetare

Människorna bakom Stendörren

Här ser du alla som jobbar på Stendörren i dag.

Alexander Appelsved

Förvaltare

alexander.appelsved@stendorren.se

08-518 331 49

Alexander Kjäll

Investerings- och projektcontroller

alexander.kjall@stendorren.se

08-518 331 17

Anders Johansson

Affärsansvarig Logistik

anders.johansson@stendorren.se

070-201 33 17

Anders Lind

Fastighetsutvecklingsansvarig

anders.lind@stendorren.se

0738094348

Anders Nilsson

Förvaltningschef, vice VD

anders.nilsson@stendorren.se

08-518 331 00

Anders Persson

Fastighetstekniker

anders.persson@stendorren.se

08-518 331 00

Ari Säntti

Fastighetstekniker

ari.santti@stendorren.se

08-518 331 00

Besart Ferizi

Förvaltare

besart.ferizi@stendorren.se

08-518 331 00

Camilla Cederlid

Bolagsekonom

camilla.cederlid@stendorren.se

08-518 331 44

Camilla Eriksson

Regionschef

camilla.eriksson@stendorren.se

+46 8 120 525 00

Caroline Gebauer

Bolagsjurist

caroline.gebauer@stendorren.se

08-518 331 05

Christina Arve

Bolagsekonom

christina.arve@stendorren.se

08-518 331 22

Daniel Eriksson

Projektansvarig Förvaltning

daniel.eriksson@stendorren.se

08-518 331 00

Daniel Grönwall

Uthyrare

daniel.gronwall@stendorren.se

08-518 331 98

Ellen Toresäter

Förvaltare

ellen.toresater@stendorren.se

08-518 331 00

Erik Sjöberg

Fastighetstekniker

erik.sjoberg@stendorren.se

08-518 331 00

Filip Alveman

Teknisk förvaltare

filip.alveman@stendorren.se

08-518 331 56

Fredrik Holmström

Hållbarhetschef

fredrik.holmstrom@stendorren.se

070-203 01 28

Fredrik Warsell

Projektansvarig

fredrik.warsell@stendorren.se

08-518 331 00

Frieda Tibi

Hyresadministratör (Tjänstledig)

frieda.tibi@stendorren.se

08-518 331 16

Gabriella Lindbom

Bolagekonom

gabriella.lindbom@stendorren.se

08-51833100

Hampus Karlsson

Analytiker -Transaktion

hampus.karlsson@stendorren.se

0720081067

Helen Rundqvist

Uthyrare

helen.rundqvist@stendorren.se

08-518 331 54

Jan Walldorf

Driftchef

jan.walldorf@stendorren.se

08-518 004 90

Jeanette Lönnborg

Redovisningschef

jeanette.lonnborg@stendorren.se

08-518 331 85

Jennifer Persson

Biträdande förvaltare

jennifer.persson@stendorren.se

08-518 331 83

Johan Ferm

Driftingenjör

johan.ferm@stendorren.se

08-518 331 00

Johan Malmberg

Investerings- och affärsutvecklingschef

johan.malmberg@stendorren.se

08-518 331 00

Johanna Berman

Förvaltare

johanna.berman@stendorren.se

018125540

Jonas Gustafsson

Projektansvarig

jonas.gustafsson@stendorren.se

0720112362

Kaj Sjöberg

Fastighetstekniker

kaj.sjoberg@stendorren.se

08-518 331 00

Kim Luu

Biträdande Förvaltare

kim.luu@stendorren.se

08-51833142

Kristian Pamp

Regionchef

kristian.pamp@stendorren.se

08-518 331 43

Magnus Renheim

Fastighetstekniker

magnus.renheim@stendorren.se

08-518 331 66

Malin Haraldson

Fastighetstekniker

malin.haraldson@stendorren.se

08-518 331 00

Marcus Gunnarsson Skoog

Projektansvarig

marcus.gunnarsson@stendorren.se

08-258127

Maria Jonsson

Utvecklingschef

maria.jonsson@stendorren.se

08-518 331 13

Marina Andersson

Leverantörsreskontraansvarig

marina.andersson@stendorren.se

08-518 331 26

Martin Ekblom

Kontorsansvarig

martin.ekblom@stendorren.se

08-518 331 03

Mathias Fransson

Fastighetstekniker

Mathias.fransson@stendorren.se

08-518 331 00

Mikael Andersson

Head of Strategy

mikael.andersson@stendorren.se

+46 8-518 331 01

Mikaela Boestad

Hyresadministratör

mikaela.boestad@stendorren.se

08-518 331 45

Nathalie Håkansson

Förvaltare

nathalie.hakansson@stendorren.se

08-518 331 00

Per-Henrik Karlsson

Ekonomidirektör

per-henrik.karlsson@stendorren.se

08-518 331 21

Pontus Sjögren

Förvaltare

pontus.sjogren@stendorren.se

021-44 010 71

Sabina Törngren

Hyresadministratör

sabina.torngren@stendorren.se

08-518 331 14

Tatjana Pavkovic

Arkitekt

tatjana.pavkovic@stendorren.se

+4651183303

Tomas Lenander

Driftingenjör

tomas.lenander@stendorren.se

073-809 43 02

Torbjörn Nolgren

Förvaltare

torbjorn.nolgren@stendorren.se

08-518 331 50

Valentina Robertsson

Bolagsekonom

valentina.robertsson@stendorren.se

08-518 331 00

Victor Devér

Projektledare Transaktion

victor.dever@stendorren.se

070-174 86 99

AKUT

08-518 331 99

Måndagar-Torsdagar 08:30-16:30, Fredagar 8.30-15.00, Lunchstängt 12.00-13.00

JOUR

0771-103 500

Hjälp &
Support